Özel Şoför.NET 'te Kayıtlı
25720 Kişi Olduk.
Siz de aramıza katılın
 
Üye Ol | Şifremi Unuttum
  Ana Sayfa Hakkımızda Şoförlerimiz Şoför İş İlanları İletişim

Türkiye'nin İlk ve Tek En Büyük
Özel Şoförler Platformuna Hoşgeldiniz

Özel Şoför Arıyorum

Şoförüm İş Arıyorum

Şoför Ara
Şoför
İl
Yaş
Deneyim
SRC Belgeleri
Psikoteknik Belgesi
Şoför Ara Formu Temizle
Resim Galerisi
Sponsor Bağlantı
E-Bülten
Özel Şoförlük
Trafik Mevzuatı
Eğitimlerimiz ve Biz        

Yönetici, Üst Düzey Yönetici ve Makam Şoförleri İçin 29 Mayıs 2011 tarihinde bir yenisini daha düzenlediğimiz “Hizmette Kalite ve Protokol” eğitimimiz başarıyla gerçekleştirildi.

Her biri kendi mesleki alanlarında bilgi ve tecrübeleri ile çalışmalarını sürdüren katılımcılarımız, düzenlediğimiz eğitim sınıfımıza katılarak, hem bilgi ve deneyimlerini artırmış oldular hem de çalışma hayatlarında ki birikimlerini vermiş olduğumuz sertifika ile belgeleme imkânı buldular.

Katılımcılarımızın hepsi -ki kendilerine ayrı ayrı teşekkür ediyoruz- almış oldukları eğitim ile firmamızın böyle bir organizasyonda öncü olmasından dolayı memnuniyetlerini dile getirerek teşekkürlerini sunarken mesleki alanda yapılacak olan bu tür eğitimlerin kendileri için çok değerli olduğunu belirttiler.

Bilginin her şeyden önce mesleki alanda kullanıldığı ve önem verildiği bir çağda, yaşadığımız dönem itibariyle, aynı zamanda geçerli ve tutarlı bir bilgiye sahip olduğunu bildirmenin en açık göstergesi sahip olunan bilginin belgeyle teyit edilmesi ve onaylanmasıdır.

Ülkemizde çok önemli bir alanda hizmet veren Yönetici, Üst Düzey Yönetici ve Makam şoförleri bu güne kadar maalesef bilgi ve tecrübelerini alacakları eğitim ile belgeleme imkânı bulamıyorlardı. Bulanlar ise çok fazla para ödeyerek, mesleki alanlarında gerekli eğitimi yeterince alamıyorlardı.

Bu alanda kariyerlerini geliştirmek isteyen adaylar ise alınan ve alınacak olan eğitimle, yeterli ve geçerli bir belgeye sahip olmadıklarından iş yaşamlarında olumsuzluklar ile karşılaşıyorlardı.

İşverenler ise eğitimli, bilgili ve aynı zamanda belgeli bir personel ile çalışamamaktan yakınıyorlardı.  İşverenlerimiz, aranılan kriterde, nitelikli bir Özel Şoför, Yönetici ve Üst Düzey Yönetici Şoförü ya da Makam Şoförü bulmanın ülkemizde çok zor olduğundan bahsediyorlardı.

Damla İnsan Kaynakları bir “Özel İstihdam Bürosu” olarak asıl görevi, işe seçme ve yerleştirme olmakla beraber firmamızın istihdam alanında görmüş olduğu, yukarıda kısaca belirtilen açıkların kapatılarak, işverenlerimiz açısından verimli iş gücü adına, eğitimli, bilgili ve belgeli doğru personele, doğru şekilde ulaşma için böyle bir eğitim organizasyonu düzenliyedik.

Aynı zamanda firma çalışma politikamız açısından nitelikli personel istihdam etme adına çok önemli gördüğümüz, çalışanlar ve iş arayanların doğru işi, doğru yerde etkin ve yetkin bir kariyer anlayışı ile bulma ve mesleki gelişimleri adına vermiş olduğumuz, düzenlediğimiz eğitimlerin her kesime gereken hizmeti sunacağı düşüncesindeyiz.

Firma Faaliyet alanımız ile ilgili yaptığımız işin ciddiyet ve sorumluluğunun bilinciyle hareket ediyoruz.  İstihdamda eğitimin önemine inanıyoruz. Tüm sektörlerde ve çalışma alanlarında en büyük problemin başta eğitimsizlik ve bilinçsizlik olduğunu düşünüyoruz. Belgenin bilgi açısından değerli bir gösterge olması gerekliliğini önemsiyoruz.

Sosyal ve toplumsal bir görev olarak yerine getirmeye çalıştığımız eğitim organizasyonlarımıza katılarak kariyerinize bir artı değerde siz katabilirsiniz. Bizimle birlikte nitelikli işgücüne sahip olabilir, verimli bir çalışma sağlayabilirsiniz.

Unutmayın!

Eğitim; Doğru Değişimin, Hızlı Gelişimin İlk ve En Önemli Adımıdır…

Vural ŞEKER
Damla İnsan Kaynakları Genel Koordinatörü
İÖİBD Genel Başkanı

        
Okunma Sayısı : 99935
YORUMLAR
merhaba üyelik mail adresimi tanıtırken yanlış girmiş olabilirim, bu nedenle sisteminize giremiyorum, düzeltilmesi konusunda desteğinizi rica ederim.saygılarımla.
Zübeyir Zengin / Ankara  
Başarılarınızın devamını dilerim...
Filiz Şeker / İstanbul Avrupa  
YORUM EKLE
Ad Soyad* :
Şehir :
Puan : 5
Mesaj * :
Yönetici Şoförü Yönetici Şoförleri Yönetici Şoförleri Eğitimi Üst Düzey Yönetici Şoförü Üst Düzey Yönetici Şoförleri Üst Düzey Yönetici Şoförü Eğitimi Makam Şoförü Makam Şoförleri Makam Şoförleri Eğitimi Hizmette Kalite ve Protokol Mesleki Bilgi ve Belge Sertifika Yeterli ve Geçerli Bir Belge Makam Şoförü Bulma İnsan Kaynakları Özel İstihdam Bürosu Verimli İş Gücü İşverenler Nitelikli İş Gücü Nitelikli Personel Kariyer Anlayışı Eğitim Organizasyonları Vural ŞEKER

 

Eğitimlerimiz
Hizmetlerimiz
Sponsor Bağlantı
 
" İyi bir şoför, yalnız sürücü belgesi ve gerekli evrakları olan değil, bilgi ve tecrübesi ile özel olandır."