Özel Şoför.NET 'te Kayıtlı
25718 Kişi Olduk.
Siz de aramıza katılın
 
Üye Ol | Şifremi Unuttum
  Ana Sayfa Hakkımızda Şoförlerimiz Şoför İş İlanları İletişim

Türkiye'nin İlk ve Tek En Büyük
Özel Şoförler Platformuna Hoşgeldiniz

Özel Şoför Arıyorum

Şoförüm İş Arıyorum

Şoför Ara
Şoför
İl
Yaş
Deneyim
SRC Belgeleri
Psikoteknik Belgesi
Şoför Ara Formu Temizle
Resim Galerisi
Sponsor Bağlantı
E-Bülten
Özel Şoförlük
Trafik Mevzuatı

SoforDamla Danışmanlık;

İnsan Kaynakları Sektöründe geniş hizmet yelpazesi ile yaklaşık 10 yıldır çalışmalarını başarılı bir şekilde yürütmektedir.

Firmamız, iş yerinizde ve evinizde tüm hassasiyetlerinizi ön planda tutarak yardımcı eleman ve personel (Şoför, Dadı, Bakıcı, Hemşire, Temizlikçi, Aşçı, Bahçıvan, vb.), ihtiyaçlarınızı güvenilir, hızlı ve makul çözüm yolları ile en kısa zamanda karşılayabilecek donanıma sahiptir.

Damla Danışmanlık;

Eğitimli, deneyimli, bilinçli; güvenilir ve güler yüzlü çalışanları, genç ve dinamik kadrosu, ileri bilişim teknolojileri alt yapısı, profesyonel Ar-Ge çalışmaları ile sektörün en geniş ve en zengin, personel/eleman portföyüyle, gerekli resmi izin ve yasal hakları mevcut olmak üzere tüm faaliyet ve çalışmalarını sizler için sürdürmektedir.

Firmamız, isteğiniz ve ihtiyacınız doğrultusunda, tüm çalışma alanları ve bütün sektörlerde her türlü eleman ve personel temin hizmeti verdiği gibi şoförlük alanında da çalışma ve faaliyetlerini yürütmektedir.

Şoför arıyorsanız, her pozisyona uygun, eğitimli, bilinçli ve tecrübeli şoförlerimizle (Özel Şoför, Makam Şoförü, Aile Şoförü v.b) ihtiyacınız olan eleman taleplerinizi en güvenilir ve en kısa yoldan karşılamaktayız.

Şoförlük mesleğine sahip olarak bu alanda çalışmak istiyorsanız iş talep başvurularınızı bize ulaştırarak yapılacak olan ön mülakat sonrası portföyümüz içerisinde yerinizi alabilirsiniz.

Verdiğimiz Diğer Hizmetler;

Bebek Bakıcısı;
Her şeyimiz olan bebeklerimizin bakım ve gelişiminde, sizlere ve bebeklerinize, eğitimli, deneyimli ve bilgi sahibi dadı/bakıcı eleman hizmeti.

Çocuk Bakıcısı;
Çocuklarınızın sağlıklı bir şekilde büyümesinde, eğitim, öğretim, bakım ve gelişiminde, en küçük ayrıntısına kadar titizlikle düşünüyor, onların geleceği için sizlere en iyi ve en doğru çocuk bakıcısı eleman hizmeti.

Hemşire;

Sağlık sektöründe görmüş olduğumuz doğru bilgi ve güvenilir iletişim eksikliğine katkıda bulunmak, hizmet alan ve hizmet verenlerin her türlü ihtiyaç, soru ve sorunlarına çözüm ortağı olmak amaçlı internet üzerinde kurmuş olduğumuz e-hemsire.com ve e-hemsire.com/forum web sayfalarımız ile hemşire hizmeti.

Hasta Bakıcı;
Güler yüzlü, sevecen sağlık personeli, hasta bakımı, hemşire hizmeti, evde bakım eleman hizmeti.

Yaşlı Bakıcısı;
Yaşlılarımızın ihtiyaç ve sorunlarını, her yönüyle karşılamak için yaşlı bakım elemanı hizmeti. Yaşlılarımız için verilen hizmetin ciddiyet ve bilinciyle hareket eden firmamız; ihtiyaç duyulan tüm yardımcı eleman portföyüyle siz ve yaşlılarımız için çalışmalarını sürdürmektedir.

Kurumsal Personel;
İnsan Kaynakları sektöründe beyaz yaka olarak nitelendirilen, alanında eğitimli, bilgili ve kalifiye personel ihtiyacını karşılamak amaçlı güvenilir ve iyi yetişmiş, tecrübe sahibi, en alt seviyeden en üst düzey yöneticiye kadar zengin ve geniş kurumsal personel hizmeti.

Ev İşi/Temizlik Elemanı;
Ev İşi/Temizlik alanında karşılaşılabilecek soru ve sorunları düşünerek çözüm yolları oluşturan firmamız, bu konuda deneyimli, profesyonel ve özverili temizlik eleman hizmeti vermektedir. Ev İşi/Temizlik elemanı ihtiyaçlarınızda bize mutlaka danışın. Tecrübemize ve çalışma metodumuza güveniyoruz.

Villa/Yalı/Çiftlik ve Ev Personeli;
Villa, yalı ve çiftliklerinizde tecrübeli, yatılı, evli ya da bekâr eleman hizmeti.


Eğitimlerimiz
Hizmetlerimiz
Sponsor Bağlantı
 
" İyi bir şoför, yalnız sürücü belgesi ve gerekli evrakları olan değil, bilgi ve tecrübesi ile özel olandır."