Özel Şoför.NET 'te Kayıtlı
25719 Kişi Olduk.
Siz de aramıza katılın
 
Üye Ol | Şifremi Unuttum
  Ana Sayfa Hakkımızda Şoförlerimiz Şoför İş İlanları İletişim

Türkiye'nin İlk ve Tek En Büyük
Özel Şoförler Platformuna Hoşgeldiniz

Özel Şoför Arıyorum

Şoförüm İş Arıyorum

Şoför Ara
Şoför
İl
Yaş
Deneyim
SRC Belgeleri
Psikoteknik Belgesi
Şoför Ara Formu Temizle
Resim Galerisi
Sponsor Bağlantı
E-Bülten
Özel Şoförlük
Trafik Mevzuatı
Özel Şoförlük Eğitimi        

Üst Düzey Yöneticiler, İşadamları ve Özel Makam Sahipleri artık tam donanımlı, eğitimli ve sertifikalı şoförler ile çalışmak istiyorlar.

Günümüzde gelinen noktada kişi, kurum ve kuruluşların her açıdan bilgili ve eğitimli şoför talebinde bulunmaları dikkat çekici.

Tercih 'Eğitimli ve Sertifikalı' ‘Özellikli’ ‘Bilgili’ ve ‘Belgeli’ Özel Şoförler

Çalışma hayatının yoğun rekabet koşulları içerisinde hem yurtiçinde hem de yurtdışında çok seyahat eden patronlar ve yöneticilerden, eğitimli ve sertifikalı 'özel ve makam şoförü' talepleri öncelikli olarak ele alınıyor.

Yalnızca firmalar eğitimli ve sertifikalı şoför istemiyor. Turizm şirketlerinin özel misafir transferlerinden sorumlu sürücülerinden özel şoförlere, araç kiralama şirketlerinin sürücülerinden makam şoförlüğü yapmak isteyen ama nereden başlayacağını bilmeyen kişilere kadar birçok kesim talep ediyor.

Özellikle son yıllarda kamu kurum ve kuruluşlarının talebi de bu yönde artış göstermekte. Çeşitli eğitim teknikleri ile bu açık kapatılmaya çalışılıyor. Önemli olan ise alınan eğitimin kalitesi ve eğitimi veren firmanın yetkinliğidir.

Özel Şoförlük Eğitiminin en önemli özelliği, eğitimi başarıyla sonuçlandığında sertifikalarını alan adaylar mesleklerini daha bilinçli bir şekilde sürdürebiliyorlar.

Düzenlemiş olduğumuz eğitimlerimize katılarak mesleki kariyerinizde bir adım öne geçme imkânı yakalayabilirsiniz.

Eğitimlerimize katılarak almış olduğunuz sertifika sizin için bir referans teşkil ederken aynı zamanda iş yaşamınızda size artı bir değer katacaktır.

Bir “Özel İstihdam Bürosu” olan firmamızın işverenlere seçme ve yerleştirmelerinde önerilerimizde, eğitim almış sertifikalı adaylarımız öncelikli olarak değerlendirilecektir.

Tüm iş başvurularınızda, eğitimlerimize katılarak almış olduğunuz sertifika ile belgeli ve aynı zamanda bilgili bir aday olarak önceliğiniz belirlenmiş olacak.

        
Okunma Sayısı : 44104
YORUMLAR
Tekirdagda işsiz kaldım özel şoförlük yapabilirdim. B sınıfı ehliyetim var. Kendi ara cim yok. Ilgilenenler mesaj atabilirler.
Hikmet Kalafatoglu / Tekirdağ  
Üniversite okudum ama makam şöförlugu ne çok hevesim var çalışacağım kişiyle abi kardes gibi olmak isterim paranın hiçbir önemi yok insan olsun yeter bana...
Ibrahim Ardıç / Zonguldak  
Ben makam şoforluğu yapıyorum Geçen günlerde aklıma geldi neden bizimde Derneğimiz olasın diye ve bu siteye baktım umarım bunun devamı Getirirler..başarılar
Dogan Kalkan / Gaziantep  
hiç kimse makam tecrübesi olmayan şoförleri işe almazsa ilerde makam şoförü bulabileceklermidir
Gökhan Dedebalı / Ankara  
çok güzel bir iş yapıyorsunuz ama refansım yok halk tabiri ile torpilim yok küçüklüğümden buyana makam şoförlüğünde hevesim var
Erhan Fidan / Ankara  
Bu siteyi kuranlara teşekkür ediyorum.
Deniz Lupan / Antalya  
ben bu siteyi çok başarılı buldum ve bayıldım ılkler yaşanmış herkz ın takıp etmesı sart bence
Hasan Bakay / İstanbul Avrupa  
YORUM EKLE
Ad Soyad* :
Şehir :
Puan : 5
Mesaj * :
Eğitimli ve Sertifikalı Şoför Eğitimli Şoför Talebi Makam Şoförleri Makam Şoförü Sertifikalı Şoför Özel Şoförler Özel Şoförlük Eğitimi Özel Şoförlük

 

Eğitimlerimiz
Hizmetlerimiz
Sponsor Bağlantı
 
" İyi bir şoför, yalnız sürücü belgesi ve gerekli evrakları olan değil, bilgi ve tecrübesi ile özel olandır."